Tikšanās ar Ritu Šteinu un viņas komandu

Kā jau ierasts, mēneša pēdējā svētdienā Āraišu draudzē pēc dievkalpojuma notika sadraudzība. Šoreiz neierastāka, jo pie mums viesojās Rita Šteina ar savu komandu, lai dalītos iespaidos un emocijās par palīdzības nogādāšanu Ukrainā. Ritas komanda palīdzību nogādā vietās, kur tā visvairāk nepieciešama – uz atbrīvotājiem ciemiem, kur cilvēki atgriežas, bet no tiem maz kas palicis pāri. Otrs palīdzības sniegšanas virziens ir izlūkošanas dronu nogādāšana Ukrainas armijas vajadzībām. Šie stāsti emocionāli uzrunāja katru klātesošo un neatstāja nevienu vienaldzīgu. Katra mēneša pēdējā svētdienas dievkalpojuma kolekte tiek ziedota palīdzības sniegšanai Ukrainai. Arī šajā svētdienā – gandarījums, ka katru mēnesi šai ziedojuma kolektei Āraišu draudzē ir tendence pieaugt. Paldies visiem ziedotājiem un paldies Ritai un viņas komandai par šo misiju un dalīšanos par piedzīvoto Ukrainā!